A posztot ott kezdeném, hogy tavaly szilveszterkor sajnos dolgoznom kellett, utána pár órát a barátaimmal töltöttem, mind ezek után pedig siettem haza a páromhoz, hogy együtt léphessünk át az újévbe.
Január első napját otthon töltöttük, pihentünk, kényelmesen elvoltunk. Nekem szokásom, hogy…